Klienditugi

Palun vali teema

Ei leia oma küsimusele vastust? Võta ühendust

Me oleme kohvifirma ja pakume laia valikut kõikidele kohvisõpradele. Meie praeguse kohvivaliku ja teised tooted leiad siit kataloogist. Pakume ka oma klassi parimaid kohvimasinaid nii kontoritesse kui suurematesse tegevuskohtadesse.

  • Seadmete paigaldus
  • Masinate korrashoid ja ennetav hooldus
  • Katkise masina remondi väljasõiduaeg 6-8 tundi
  • Regulaarne kohvi ja tarvikute kohale toomine
  • Personaalne haldur
  • Sinu töötajate koolitus

Tarnime oma tooteid kogu riigis. Palun vaata täpseid tarnetingimusi.

Kauba tasuta kohaletoimetamine alates 50€

Tarne võib võtta kuni 3 tööpäeva.

Hooldus sisaldab ühte igakuist tehnilist hooldust. Remonditööd ja probleemid lahendatakse eraldi. Nendest saad teavitada siin.

Saabub peagi

Saabub peagi

Ei, me ei müü kasutatud masinaid.

Täpsed tingimused on välja toodud Sinu lepingus.

Jah, teenindame klient üle kogu Eesti.

Masina kohvipuru sahtel on täis. Vaata oma masina kasutusjuhendit ning eemalda konteiner, tühjenda see ning pane masinasse tagasi järgides juhendit.

Palun võta ühendust meie hooldemeeskonnaga. Katlakivi tekkimise vältimiseks järgi masina kasutusjuhendis olevaid instruktsioone.

Veefiltri vahetamiseks vaata palun oma masina kasutusjuhendis olevat õpetust. Kui oled oma tagavarafiltri juba ära kasutanud, saad uue tellida kas meie veebipoest või telefoni teel. Kui Sul on Franke masin, siis palun võta meiega ühendust ning vahetame filtri Sinu eest.

Kui maksid krediitkaardiga, siis palun esita avaldus, kus tood välja asukoha, kella ja kuupäeva, ning lisa panga väljavõte oma makse tõestamiseks. Palun lisa oma krediitkaardi esimesed ja viimased 4 numbrit ning pangakonto, kuhu saame raha tagasi kanda. Kui tasusid sularahas, siis palun helista ning leiame Sulle kõige paremini sobiva lahenduse.

Palun võta meiega ühendust, et saaksime probleemi kontrollida ning anda Sulle ostetud toote. Seoses seadusandlusega ei saa me Sulle raha tagastada.

Palun helista meile, et leida kõige parem lahendus.

Praegu teenindame Ogres, Jelgavas, Liepājas ja Liepāja regioonis.

Jah, eraisikud saavad tooteid osta meie kontorist sularaha eest.

Jah, kuid ainult meie kontoris.

Jah, lepingupõhiselt pakume tehnilist teenindust üks kord kuus. Lisateeninduse saad tellida lisatasu eest. Selleks palun võtke ühendust oma kliendihalduriga. Kui soovid teada anda tehnilisest probleemist, saad seda teha siin.

Igapäevane kontorikohvimasinate hooldus ja puhastus on kliendi vastutus. Lepingupõhiselt hooldame masinaid üks kord kuus, leppides sobiva aja kokku kuni 2 päeva enne hooldust. Kontoriväliseid kohviautomaate hooldame igapäevaselt.

Teostame tööd 2 päeva jooksul probleemi teavitamisest. Kui soovid teada anda tehnilisest probleemist, saad seda teha siin.

Lepinguvälised hoolduseid saab tellida lisatasu eest. Saad oma probleemist meile teada anda siin. Võtame Sinuga hinna ja aja kokkuleppimiseks ühendust. Kui Sul ei ole meiega lepingut, võta ühendust ning selgitame, kas saame Sinu masinat hooldada.

Ei, kohvimasinaid ei tohi ise kolida. Palun võta meiega ühendust ning organiseerime masina transpordi.

Ei leia oma küsimusele vastust? Võta ühendust